MyRadiantU atgriežas ar singlu Best Friend Forever

Raksta attēls - MyRadiantU atgriežas ar singlu Best Friend Forever Publicitātes foto

02.09.2015 / Parmuziku.lv

2.septembrī grupa MyRadiantU atgriežas uz Latvijas mūzikas skatuves ar jaunu singlu Best Friend Forever.

Dziesma Best Friend Forever tiek izdota īsu brīdi pirms debijas albuma iznākšanas.

Tas ir lielisks muzikāls atskats uz pagājušo vasaru, kā arī pagājušajiem gadiem. Tas ir stāsts par vidusskolas mīlestību, kas pārvērtusies ciešā draudzībā. Un draudzība ir galvenā attiecību saikne, kas balsta gan mīlestību, gan romantiku. Tieši draudzība izved cauri dzīves visgrūtākajiem un drūmākajiem brīžiem. Šajā dzīvē nekā tuvāka par ģimeni un labākajiem draugiem nav. 

Dziesmas autors Janis Driksna

Jauno albumu The City of Love grupa plāno izdot oktobrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!