“My Radiant You” izdod singlu “Horizonti”

Raksta attēls - “My Radiant You” izdod singlu “Horizonti” Publicitātes foto`

16.05.2019 / Parmuziku.lv

Grupa “My Radiant You” izdod singlu "Horizonti", kas ir jau trešā dziesma no grupas topošā albuma “Horizonti".

Gan singls, gan arī jaunais albums apkopo stāstus par attiecībām un dažādiem iespaidiem, notikumiem un sadzīviskiem sīkumiem, kuriem cauri vijas eksistenciālisms.

“Horizonti ir sapņi un vīzijas, tā ir līnija, kas tālumā liekas tik skaidri saskatāma un tuva, taču paliek neaizsniedzama. Tomēr horizonta līnija mudina mūs turpināt doties tai pretī, virzīties uz priekšu,” atklāj grupas solists un singla “Horizonti” autors Jānis Driksna.

 

Šobrīd grupa “My Radiant You” ir nodevusies radošajam darbam studijā, kā arī turpina veidot savu jauno koncertprogrammu. Daļu no tās būs iespēja dzirdēt jau pavisam drīz - 12. jūnijā vasaras ieskaņas koncertā Spīķeru radošajā kvartālā Rīgā. Koncerta sākums ir plkst.19:00, ieeja koncertā -  bez maksas. Grupa plāno doties jaunajam albumam veltītajā koncerttūrē rudenī, uzstājoties Latvijas koncertzālēs.

 Singla "Horizonti" mūzikas un teksta autors ir Jānis Driksna, producents ir Kaspars Ansons. Dziesmas ierakstā piedalījušies un milzīgu pateicību ir pelnījuši mūziķi Ilze Driksna, Anna Zankovska, Didzis Bardovskis, Kaspars Vizulis un Kaspars Pļavnieks. Dziesmu miksējis Krišjānis Geidāns, savukārt par māsteru rūpējies Martins Gronefīlds (Martijn Groeneveld) no Nīderlandes (www.mailman.nl). Grupa ir pateicīga singla, kā arī topošā albuma noformējuma autoram Aigaram Mamim un kompānijai “Overpriced".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!