Mūziķu veltījums Latvijas neatkarības gadadienā!

Raksta attēls - Mūziķu veltījums Latvijas neatkarības gadadienā! Ekrānšāviņš no video

16.11.2019

18. novembrī visā valstī tiek atzīmēta diena, kad 1918.gada 18.novembrī Latvijas Nacionālajā teātrī tika pasludināta neatkarīga Latvijas valsts. Kārtējai gadadienai vairāki mūziķi ir veltījuši patriotiskas un pacilājošas dziesmas. Apokopojām mums zināmās vienuviet.

"Būdami Latvijas patrioti un mīlēdami savu dzimteni, esam sarakstījuši varenu skaņdarbu, stiprai tautai - #SARKANBALTSARKANAIS, : tā Bermudu Divstrūris.
 
 
Rihards Bērziņš piedāvā patriotisku dziesmu “Tautas atmiņā”, kas tapusi sadarbībā ar citiem Latvijā zināmiem mūziķiem:  mūzikas un vārdu autori ir Rihards Bērziņš, Juris Ludženieks, Arstarulsmirus, producenti – Kristaps Krievkalns un Juris Ludženieks. 
Ierakstā piedalījās Arstarulsmirus, Saulkrastu jauktais koris “Anima”, Miķelis Vīte (sitaminstrumenti), Kristens Kupčs (elektriskā un akustiskā ģitāra).
 
Grupa “NARO” par godu Latvijas valsts svētkiem publicē jaunu dziesmu – “Mēs nākam”.
Dziesma “Mēs nākam” ir tapusi ar Māras Zālītes vārdiem un sadarbojoties ar stīgu kvartetu “JUNO”, kā arī jauniešiem no kora “MASKA”.
 

Sveikt Latviju svētkos ar jaunu video Aleksandra ŠPICBERGA ir izvērtusies skaista tradīcija. Šajā novembrī tā ir maz dzirdēta latviešu tautas dziesma “Lietiņš līti nemācēja” jaunā apdarē. Dziesmas autori un izpildītāji ir jaunie mūziķi Aleksandra Špicberga, Elvis Lintiņš, Dagnis Roziņš un Reinis Zariņš.  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!