Mūziķis Lauris Valters publicē jaunu dziesmu «Nāc!» no topošā albuma “Mirklī ieklausies”

Raksta attēls - Mūziķis Lauris Valters publicē jaunu dziesmu «Nāc!» no topošā albuma “Mirklī ieklausies” Publicitātes foto

28.05.2019 / Parmuziku.lv

«Dziesma “Nāc!” ir par paļaušanos un uzticēšanos, par atbrīvošanos no liekā un došanos pretim dzīvei» atklāj dziesmas autors, mūziķis Lauris Valters.

Dziesmas videoklipā, dejotāju Zanes Cakules un Jura Goguļa emocionālā saspēle, veiksmīgi atklāj “Nāc!” vēstījumu.

Dziesmu kopā ar Lauri ir iedziedājusi talantīgā Katrīna Dimanta. Dziesmas producents un skaņu režisors - Reinis Briģis, savukārt, video klipu veidojis Kristaps Selga.

Dziesma “Nāc!” tiks iekļauta topošajā mūzikas albumā, kas iznāks 2019. gada rudenī. Albumā tiks iekļautas Laura Valtera atpazīstamākās dziesmas, kā piemēram, “Mirklī ieklausies”, “Tad apstājās laiks”, “Vieglums neaprakstāms”, “Kad es tevi ieaijāšu”, “1836”, “Būtu tā vērts” un citas.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!