Mūziķis Lauris Valters laiž klajā īpašu dziesmu un video “Tiekamies kustībā”!

Raksta attēls - Mūziķis Lauris Valters laiž klajā īpašu dziesmu un video “Tiekamies kustībā”! Publicitātes foto

04.09.2019

Tuvojoties savam albumam “Mirklī ieklausies", kurš iznāks 8.oktobrī, Lauris Valters klausītājiem piedāvā enerģijas pilnu dziesmu “Tiekamies kustībā”.

Dziesma ir tapusi iedvesmojoties no Lielvārdes novada biedrības "Visa veida kustība", kas apvieno novada iedzīvotājus sportiskās aktivitātēs, sniedzot iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. 

“"Visa Veida Kustība" ir biedrība, kura jau vairāk kā 5 gadus organizē sportiskas nodarbības un pasākumus, aktivitātēs iesaistot dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkus - ar ko esam arī īpaši," skaidro iniciatīvas idejas autors Agris Pikšens.

Sportiskās aktivitātes sniedz iespēju iesaistīties dažādu līmeņu spēka, veiklības un izturības treniņos, ļaujot ikvienam atrasties Kustībā. Arī pats dziesmas autors L.Valters piedalās treniņos - Kustībā gūstos iedvesmu šai enerģijas pilnajai dziesmai.

“Tiekamies kustībā” mūzikas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis, savukārt, video veidojos Kristaps Selga. Piebalsis iedziedājusi Katrīna Dimanta un vokālā grupa “Karameles”.

Šī dziesma būs iekļauta albumā “Mirklī ieklausies”, kurš iznāks 8.oktobrī un kurā būs atrodamas tādas kompozīcijas, kā “Tad apstājās laiks”, “1836”, “Magic Years”, “Mirklī ieklausies”, “Nāc!”, “Būtu tā vērts”, u.c. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!