Mūziķis Lauris Valters izdod singlu "Apgaismoties" no topošā albuma un gatavojas jubilejas koncertiem

Raksta attēls - Mūziķis Lauris Valters izdod singlu  "Apgaismoties" no topošā albuma un gatavojas jubilejas koncertiem Publicitātes foto

05.02.2024

Dziesma „Apgaismoties” ir no jaunā albuma "Ārpus laika", kas iznāks jau pavasarī - 7. martā.

Kompozīcijas mūzikas un vārdu autors Lauris Valters, filozofiski apcerot šo veikumu, saka: "Mūsu dzīve ir patiesi interesants un aizraujošs piedzīvojums, kurā ir gan kāpumi, gan arī kritumi. Dzīves laikā mēs sastopamies ar dažādiem izaicinājumiem, kas stiprina un bagātina mūsu pieredzi. Svarīgi ir no pagātnes paņemt labākās mācības un jaukas atmiņas, dzīvot no sirds mirklī, kurā esam šobrīd un ar gaišu, pozitīvām cerībām piepildītu skatu lūkoties nākotnē." 

 

Dziesmas ierakstā piedalījušies: studijas producents un skaņu režisors  Reinis Briģis, basģitāra -  Jānis Olekšs, sitaminstrumenti - Andris Buiķis, Trombons -  Lauris Amantovs. 

Jaunajā albumā būs iekļautas 13 kompozīcijas, vairākas no tām ir izdotas jau pēdējo divarpus gadu laikā un iemantojušas klausītāju mīlestību - "Saule zenītā", "Būt pa īstam", "Gaismā rotāties", "Šeit un tagad" un citas. 

Laurim Valteram šī gadā martā apritēs 40 gadi un aprīlī ir gaidāmi vairāki jubilejas koncerti, kuros izskanēs, gan dziesmas no jaunā albuma, gan arī "Tad apstājās laiks", "Mirklī ieklausies", "1836" un citas kompozīcijas. Vēl arī, protams, vairākas dziesmas no Laura Valtera grupas "ēnas" laikiem, kad visi popmūzikas cienītāji aizrautīgi dziedāja līdzi dziesmām "Neprātīgais" un "Ar skaistām frāzēm". 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!