Mūziķis Andris Indāns un dzejnieks Henriks Eliass Zēgners publicē singlu

Raksta attēls - Mūziķis Andris Indāns un dzejnieks Henriks Eliass Zēgners publicē singlu Publicitātes foto

17.01.2017 / Parmuziku.lv

Eksperimentālās elektroniskās mūzikas mākslinieks un skaņu režisors Andris Indāns (plašāk pazīstams ar projektu Gas of Latvia) kopā ar dzejnieku Henriku Eliasu Zēgneru 16. janvārī izziņoja sadarbībā radīta mūzikas albuma "Mēs esam izlepusi paaudze" pieteikumu un tā prezentācijas koncertu, kā arī klausītāju vērtējumam nodod singlu "Amatieri".

Abi mākslinieki albumā realizēto materiālu radījuši pateicoties videomākslinieces Ievas Balodes rosinājumam veidot kopīgu performanci aizvadītā gada "Baltās nakts" ietvaros Čekas  mājā.

Albumā Indāna mūzikas pavadībā vairākās daļās ierakstīts Zēgnera dzejolis "Mēs esam izlepusi paaudze". Ieraksts sadalīts sešās daļās – katra no tām kā atsevišķs skaņdarbs. Ieraksts tapis Andra Indāna Gassound Studio 2016. gada beigās/2017. sākumā.

Duetā radītais albums tiks izdots digitālā formātā februāra sākumā,  tā prezentācijas koncerts notiks 12. februārī Kaņepes kultūras centrā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!