Mūziķi ielūdz uz labdarības vakaru “Fonds Līdzskaņa” radošās nometnes atbalstam

Raksta attēls - Mūziķi ielūdz uz labdarības vakaru “Fonds Līdzskaņa” radošās nometnes atbalstam Foto: Artūrs Vanags

28.01.2019 / Parmuziku.lv

“Fonds Līdzskaņa” un kulturāli izklaidējošo pasākumu sērija “Vienreizējs Vakars” ielūdz uz labdarības vakaru “Improvizācija mūzikai”, kas 1. februārī, plkst. 20.00 notiks pasākumu telpā “Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12). Visi par pasākuma ieejas biļetēm iegūtie līdzekļi tiks izmantoti “Fonds Līdzskaņa” 2019. gada vasaras sociālās nometnes organizēšanai.

Pasākumā laikā uzstāsies improvizācijas teātra “Spektrs” aktieri un Latvijā populāri mūziķi Atis Zviedris, Rihards Zaļupe, Katrīna Dimanta, Laima Dimanta, Ira Dūduma, Elizabete Vētra un citi, kas izpildīs “Fonds Līdzskaņa” pērnā gada vasaras nometnē tapušās dziesmas, kā arī savus oriģinālskaņdarbus. Par pasākuma atmosfēru rūpēsies Andris Kalniškāns.

“Fonds Līdzskaņa” radošā nometne tiks organizēta jau trešo gadu. Bez muzikālās jaunrades, šī nometne ir arī būtiska mūziķu tikšanās vieta, kurā ne tikai dalīties radīšanas priekā un pieredzē, bet arī vienkārši būt kopā. Tā ir iespēja muzicēt arī tiem mūziķiem, kuri dažādu iemeslu dēļ to šobrīd aktīvi nevar darīt. Mērķis ir arī saliedēt šos mūziķus, ļaut viņiem uzturēt saikni ar Latvijas mūzikas industrijas pārstāvjiem un tajā notiekošo. Savas pastāvēšanas laikā, fonds ir  palīdzējis tādiem sabiedrībā iemīļotiem māksliniekiem, kā Dainis Dobelnieks, Guntars Mucenieks, Rolands Balodis–Ūdris, Aleksandrs Šlujevs, Valdis Atāls, Roberts Gobziņš un citi.

Labdarības vakars  “Improvizācija mūzikai” tiek organizēts sadarbībā ar kulturāli izklaidējošo atpūtas vakaru sēriju “Vienreizējs Vakars”, kas apvieno stand-up, improvizācijas teātra, ilūziju, mūzikas un citus žanrus.

Biļeti pasākuma apmeklējumam vari iegādāties šeit

Nodibinājums “Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd, dažādu iemeslu dēļ, vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz finansiālu atbalstu veselības problēmu pārvarēšanai, kā arī nodrošina praktisku palīdzību mākslinieku ikdienas apstākļu, sadzīvisku problēmu novēršanai, kas liegušas pilnvērtīgi veltīt sevi radošai darbībai..

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!