Musiqq izdod topošā albuma liriskāko dziesmu ''Salas''

Raksta attēls - Musiqq izdod topošā albuma liriskāko dziesmu ''Salas'' Publicitātes foto

10.04.2019 / Parmuziku.lv

Tuvojoties desmitgades koncertam Arēnā Rīga, MUSIQQ izdod, topošā albuma liriskāko dziesmu, ar nosaukumu ''Salas''. Musiqq YouTube kanālā, ir iespējams noskatīties, arī dziesmas video.

“Jaunā albuma ieraksts ir pabeigts, un pavisam drīz nonāks pie klausītājiem. Bet pagaidām, Jūsu uzmanībai albuma lēnākā dziesma – Salas. Ar lielu prieku gaidām koncertu Arēnā Rīga! Tas būs mūsu, līdz šim iespaidīgākais solo koncerts. Gaidīsim ciemos!“, stāsta grupas Musiqq dalībnieki - Emīls un Marats.

2019. gada 27.aprīlī, ar lielkoncertu "Arēnā Rīga" un jauna studijas albuma izdošanu, grupa MUSIQQ atzīmēs 10 gadu radošās darbības jubileju. Pirms desmit gadiem tika ierakstīts pirmais singls “Klimata kontrole”. Ir izdoti 3 studijas albumi. Neilgi pirms koncerta gaidāms jauns CD, kurā būs apkopotas 10 jaunas kompozīcijas. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!