Mirkļi no šodienas jubilāra Ingara Viļuma radošās dzīves

Raksta attēls - Mirkļi no šodienas jubilāra Ingara Viļuma radošās dzīves Foto: Ieva Makare/LETA

18.07.2018 / Edgars Rakovskis

Viens no Latvijas produktīvākajiem mūziķiem Ingars Viļums šodien svin 41.dzimšanas dienu.

Jau vairāk nekā desmit gadus I.Viļums spēlē kopā ar pasaulē atpazīstamāko latviešu grupu Prāta Vētra. Neskatoties uz to, ka viņa dalība grupas ārpusskatuves aktivitātēs ir salīdzinoši reta, viņš nenoliedzami ir, pašu prātnieku vārdiem sakot, viens no vētras ģimenes locekļiem. Ietekmīgas, smaidīgas, jaukas un jo īpaši šobrīd latviešu sabiedrībai ļoti vērtīgas un nozīmīgas ģimenes loceklis.

Talantīgā cēsinieka muzikālās aktivitātes izpaudušās daudzās un dažādās grupās. Piemēram, kopā ar bungu maestro Andžeju Graudu pirms pāris gadiem dibinātā grupa “Stereo In” sevi pieteica kā pirmā pop rock country stila apvienībā Latvijā.

Ingara darbs, šķiet, kādā periodā bijis arī neatņemama Eirovīzijas sastāvdaļa, jo sakomponētas daudzas dziesmas dažādiem izpildītājiem. Un Ingars nereti ir ne tikai mūzikas, bet arī teksta autors.

Trāpīgi un atbilstoši roka pielikta arī producēšanā, sadarbojoties ar grupu “Gain Fast”.

Kā ķirsis uz Ingara talanta kūkas ir mūziķa spēja būt patiešām apskaužami vispusīgam – dziesmā “Vēl joprojām snieg” Viļums dzied duetā ar Līgu Robežnieci.

Sirsnīgi sveicini un lai top arvien jauni muzikāli piedzīvojumi!!!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!