MIONIA publisko dziesmas “You” videoklipu un dokumentālo stāstu par sevi

Raksta attēls - MIONIA publisko dziesmas  “You” videoklipu un dokumentālo stāstu par sevi Publicitātes foto

08.02.2018 / Parmuziku.lv

Dziesma “YOU” ir stāsts par spēcīgu mīlestību. Par to, ka kāds negaidīti satikts cilvēks pēkšņi šķiet tik tuvs un pazīstams, bet dažādu apstākļu dēļ nav iespējams būt kopā.

Tā ir mācība mīlēt bez pieķeršanās, bez nosacījuma; pieņemt šo scenāriju bez aizvainojuma pret dzīvi, sevi un otru. Tai pat laikā šī mīlestība ir kā lapa, kas baiļu dēļ tiek norauta no koka ar varu, nesagaidot dabisko ceļu, rudeni.

Mūzika un vārdi: Mionia, aranžija: Arturas Burke.

Stāsta Mionia: “Mūzikas video dziesmai ir uzņemts Kuldīgā, pilsētā, kurā es dzīvoju un meža ainas ir no teritorijas ap manām lauku mājām. Tās ir man ļoti mīļas un nozīmīgas vietas, vide, kur esmu uzaugusi. Video konceptuāli simbolizē ceļu un kustību un šī ceļa laika es izdzīvoju emocijas, par kurām stāstu dziesmā.”

Video ir tapis sadarbojoties ar jauno mākslinieci Undīni Celitāni, ar kuru pirmo reizi Mionia strādāja, kad viņu uzrunāja saitībā ar dokumentālo filmu, kas bija paredzēta kā Liepājas Universitātes Jauno mēdiju māklas, noslēguma darbs. Gala rezultāts bija aizkustinoša un patiesa īsfilma, kurā par Mioniu izsakās viņas ģimene un tuvākie draugi. Noskatoties šo dokumentālo stāstu ir iespēja vairāk izprast Mionias, kā mākslinieces dzīves sajūtas un ikdienu.

Liels paldies par muzikas video un īsfilmas tapšanu Kuldīgas novada pašvaldībai un tehniskajam atbalstam “Arkogints Camera Rental” un “MPLab Liepaja”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!