“MESA” ar jaunu dziesmu izziņo koncertu Arēnā

Raksta attēls - “MESA”   ar jaunu dziesmu izziņo koncertu Arēnā Foto: Artūrs Kondrāts

07.05.2019 / Parmuziku.lv

Mūzikas projekts MESA ir publiskojis jaunu dziesmu no gada nogalē gaidāmā trešā studijas albuma. Vienlaicīgi ar to ir sākusies biļešu tirdzniecību uz MESA lielkoncertu "Par Mums" Arēnā Rīga, kas notiks nākamā gada 14.februārī.

"Dziesmas tēma salipina kopā tos pamatjautājumus, kam MESA pieskarās savās dziesmās - Laiks, Savstarpējās Attiecības, Jēga. Kas paliks pēc mums ne tikai nosacīti mūžības kontekstā, bet kaut vai pēc durvju aizvēršanas no otras puses ir tā lieta, par kuru vēlējos aicināt aizdomāties šajā skaņdarbā" - tā par singlu "Pēc Mums" teic projekta autors Gatis Irbe.

Dziesmas klipa režisore ir Adriāna Roze, operators ir Ivars Burtnieks. Klipā piedalījās brīvprātīgie dejotāji, kas atsaucās projekta sociālajos tīklos, kā arī dejotāji no Škutāna deju skolas. Dziesmas mūzikas autors ir Rūdolfs Budze, dziesmu ierakstījis un miksējis Jānis Šmēdiņš.

Šī gada nogalē projektam iznāks trešais studijas albums “M3SA”. Gaidāmajā lielkoncertā ar nosaukumu "Par Mums" tiks izpildīts gan jaunais albums, gan arī iepriekšējo albumu iemīļotie skaņdarbi izskanēs vēl iepriekš nedzirdētā skanējumā un izpildījumā. Patlaban jau vairākus mēnešus notiek plānošanas darbi pie vērienīgas šova programmas.

Projekts pērn 20.decembrī pulcēja savus klausītājus uz savu un Liepājas Simfoniskā orķestra koncertu Arēnā Rīga, kurš bija izpārdots vairākas dienas pirms pasākuma, un pateicoties īpašajam skatuves novietojumam zāles centrā, tādējādi pulcēja rekordlielu Arēnas apmeklētāju skaitu – kopumā vairāk kā 14000 cilvēkus.

"Mūsu dziesmu teksti, gribam ticēt, ka skar lielākā vai mazākā mērā katru klausītāju un būtībā tās ir dziesmas par mums. Šeit arī radās doma par šādu nosaukumu koncertam. Turklāt, ne tikai zīmīgā datuma iespaidā, bet varam šo koncerta moto iztēloties kā tostu sev,” teic Gatis Irbe. “Nu tad par mums!”. Jautāts, kādēļ izvēlēts tik zīmīgs datums, Gatis saka: ”Decembrī vienkārši visi datumi bija aizņemti, tāpēc izdomājām, ka gribam būt pirmie, kas uztaisa koncertu arēnā, kurš tik simboliskā datumā būtu domāts ikvienam, iespējams pat cilvēkiem bez savas otrās pusītes pirmām kārtām.“

Projekta ietvaros notiek labdarības kampaņa Mēs ar Mesa, kurā visi ieņēmumi par mūzikas lejuplādi projekta mājaslapā tiek novirzīti rehabilitāciju programmām bērniem ar kustību traucējumiem, un tādējādi jau 17 bērni ir saņēmuši bez maksas ārstniecību vienā no progresīvākajiem rehabilitācijas centriem Ziemeļeiropā. Projekts līdz ar trešā studijas albuma iznākšanu turpinās iesākto labdarību. Līdz šim ir saziedoti jau tuvu EUR 50’000 lieli līdzekļi.

MESA līdz šim ir iznākuši divi studijas albumi, kuri saņēmuši Zelta diska statusu un šis ir viens no visvairāk straumētajiem mūzikas projektiem Latvijā.

Biļetes uz MESA koncertu Arēnā Rīga nonāks tirdzniecībā otrdien, 7. maijā plkst.10:00 un tās būs pieejamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!