MC Kat rada lētāko latviešu mūzikas video

Raksta attēls - MC Kat rada lētāko latviešu mūzikas video Publicitātes foto

26.02.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu izcelsmes repere MC Kat ir izveidojojusi jaunu dziesmu, kuras videoklipa filmēšanai nav iztērēts neviens eiro cents. Mūziķe uzskata, ka lai radītu dzismu ar vērtīgu saturu, nav nepieciešams iespaidīgs video, kas aizēno patieso dziesmas vēstījumu.

Šī dziesma arī ir pirmie centieni ieviest Latvijā Grime Hip Hopa kultūru. Mūziķe jau ir guvusi atziņu, ka tas ir smags darbs. 

'"Diemžēl pa lielam vidējais klausītājs vēlas pantiņu un lipīgu piedziedājumu, nevis domu un izpildījumu, kaut ko eksperimentālāku un jaunu. Lai nu kā, turpināsim un neapstāsimies," savā pieredzē dalās MC Kat. 

Dziesma ir kopdarbs ar vīru, kurš arī konsultējis un palīdzējis veikt dažus video uzlabošanas darbus. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!