Mārtiņš Ruskis izdod singlu "Pūdera miglā"

Raksta attēls - Mārtiņš Ruskis izdod singlu "Pūdera miglā" Foto: Mārtiņš Garais

26.05.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātājs un dziesmu autors Mārtiņš Ruskis izdod dziesmu “Pūdera miglā”.

Mūzikas autors ir pats Mārtiņš Ruskis un teksta autore ir Zane Loce, bet dziesmas skanējuma producents Ivars Makstnieks.

Dziesma ir tapusi šogad, kad Mārtiņa dzīvē ir sācies jauns sevis izzināšanas posms. Dziedātājs apmeklē daudzus klasiskās mūzikas koncertus un pašreizējā dzīves periodā Mārtiņš smeļas iedvesmu arī no Maestro Raimonda Paula agrīnās mūzikas darbiem.

“Klasiskā mūzika, dod iedvesmu radīt savu mūziku. Virzīt savu izaugsmi akadēmiskā žanra virzienā un iegūt akadēmisko izglītību. Šobrīd esmu pats sev noteicis, kāds ir mans ceļš mūzikā, un, ja visas zvaigznes būs labvēlīgas, tad man būs ko teikt klausītājiem vēl un vēl, un to iznest caur savu dzīves prizmu,” atzīst Mārtiņš, “Mīlestība ir mums visapkārt, ja nemīlēsim, pazudīs viss … .Priecājamies par dzīvi un mīlestību!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!