MARTA izdod singlu “Mīlestības kontrabanda” un izziņo albumu

Raksta attēls - MARTA izdod singlu “Mīlestības kontrabanda” un izziņo albumu Publicitātes foto

11.10.2022

Dziedātāja MARTA laiž klajā dziesmu “Mīlestības kontrabanda”, kas ir trešais singls no 2. novembrī gaidāmā jaunā albuma “Dabas parādība”.

Jaunā dziesma - “Mīlestības kontrabanda”, kā arī iepriekš izdotie singli “Terapijā” un “Filma, ko negribu redzēt”, tiks iekļauti MARTAS jaunajā albumā. Deviņu dziesmu studijas ieraksta albums pie klausītājiem nonāks pavisam drīz – 2. novembrī. Visu albumā dzirdamo dziesmu autore ir pati MARTA, līdztekus pie albuma strādājuši producenti JJ Lush un DJ Rudd.

Par jauno dziesmu stāsta MARTA: ““Mīlestības kontrabanda” svin ļaušanos kaislei. Tā ir bauda, kurai nespēj pretoties, cilvēks, kura dēļ aizmiglojas prāts, un ir pilnīgi vienalga - drīkst vai nedrīkst.” Dziesmas producēšanas, miksēšanas un māsterēšanas darbus veicis producents JJ Lush.

Singlam tapis video, kas veidots viena kadra tehnikā. Video veidojis Emīls Trauliņš un Madara Dzintara. 

2. novembra vēlā pēcpusdienā, Rīgā - tirdzniecības centrā “Origo”, ir ieplānoti dziedātājas MARTAS jaunā albuma “Dabas parādība” izdošanas svētki. Ieeja pasākumā bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!