Madara Dzintara klausītājiem nodod jaunu dziesmu un video “Legal Robbery”

Raksta attēls - Madara Dzintara klausītājiem nodod jaunu dziesmu un video “Legal Robbery” Publicitātes foto

09.03.2023

Dziesma “Legal Robbery” vēsta par dzīvošanu ekrānos, par propagandu, par svešu patiesību, un cik viegli tā manipulē ar mūsu prātiem.

”Ir grūti noticēt, ka pagājis jau gads, kopš kara sākuma Ukrainā, un cik spēcīgi propaganda spējusi izmantot savu varu, lai aptumšotu cilvēku prātus, un nodarītu tik neiedomājamu ļaunumu saviem tuvākajiem,” - Madara dalās savās sajūtās.

Madara dziesmu jau sarakstījusi pirms laika, un kādu brīdi bija pārdomās, vai tiešām vēlas to publicēt. “Es nekad nebūtu domājusi, ka šī dziesma un tās vēstījums var kļūt tik aktuāls un spēcīgs, kā tas ir šobrīd,” - nopūšas autore. “Man šķita, ka šī dziesma ir tikai par manu iekšējo cīņu ar dzīvi ekrānos, ar to, ko es pati personīgi patērēju, bet redzot tās sāpēs, kas notiek apkārt, un, saprotot, ka tik klaji tiek manipulēts ar cilvēkiem caur dažādiem informācijas kanāliem, es sapratu, ka tas ir kas plašāks, lielāks un dziļāks, ar ko mums jācīnās kā sabiedrībai kopumā.”

Madara Dzintara ir viena no Rīgas Gospelkora solistēm, kā arī grupas “Radio Trio” dalībniece, kas iekļuva X-faktora finālā (2018) “Radio Trio” sastāvā uzstājusies kopā ar amerikāņu soul un blūza dziedātāju Ruthie Foster, Latvijas Radio bigbendu, Raimondu Paulu, Kristīni Prauliņu, grupu MUSIQQ u.c. Madara ir viena no bekvokālistēm projektā MESA.

Jau vairākus gadus dziedātāja pati raksta mūziku. Kā pirmā solo projekta dziesma iznākusi “Elpo Viss” (2016). Madara Dzintara vairākkārt uzvarējusi radio SWH jauno izpildītāju konkursā “Priekšnams” ar dziesmām “Ezers” (2017) un “Pavasaris” (2019). Madara izdevusi singlu kopā ar dziedātāju Ati Zviedri, sadarbojoties ar igauņu producentu Allan Kasuk “Starp abām pusēm” (2019), izdoti arī singli “Piedod” (2020), “Putenī” (2020), “Tā nevar būt”(2021), un “Neatlaid” (2021), sadarbojoties ar dažādiem producentiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!