LMT Summer Sound Instagram kontu pārņem mūziķi

Raksta attēls - LMT Summer Sound Instagram kontu pārņem mūziķi Publicitātes foto

08.07.2016 / Parmuziku.lv

Sākot ar 8.jūliju LMT Summer Sound uzzsāk akciju “Instagram Take-over”, kuras laikā festivāla Instagram konts nonāks mūziķu rokās. Katru dienu kāds no festivāla māksliniekiem pārņems konta vadību, tajā publicējot savas dienas gaitas un notikumus, kā arī dalīsies ar aizraujošiem brīžiem attēlos un video. Kā pirmie šīs nedēļas nogales dalībnieki ir pašmāju hiphopa leģenda Ozols, grupa Gain Fast un Justs.

Akcijas dalībnieki tiks pieteikti konkrētās dienas rītā Instagram kontā @lmtsummersound.

Festivāls LMT Summer Sound šogad norisināsies 29. un 30.jūlijā Liepājas pludmalē. Galveno mākslinieku vidū būs britu alternatīvās indie mūzikas mākslinieks King Charles, Beļģijas elektroniskās mūzikas spožākais jaunums Lost Frequencies, duets Milky Chance no Vācijas un ukraiņu roka leģenda Okean Elzy. Latvijas mūziķu vidū Carnival Youth, Justs, Rīgas Modes, Dagamba, Bermudu Divstūris, pašmāju hiphopa leģenda Ozols, jaunais un aktuālais hiphopa mākslinieks Reiks, rokgrupa Dzelzs Vilks, Laika Suns, Linga, kā arī Intars Busulis, Aija Andrejeva, Gain Fast un citi. Ar ekskluzīvu apvienošanās koncertu festivālā LMT Summer Sound uzstāsies grupa TāTāTā.

Festivāla biļetes pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs Latvijā un internetā. 

Vairāk informācijas: www.summersound.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!