Kā Koļa zaudē cīņā Edavārdiem: noskaties "Kontraflovs" un Edavārdi jaunās dziesmas video!

Raksta attēls - Kā Koļa zaudē cīņā Edavārdiem: noskaties "Kontraflovs" un Edavārdi jaunās dziesmas video! Publicitātes foto

07.08.2017 / Parmuziku.lv

Lielkalibra hiphopa izpildītāju un producentu apvienība "Kontraflovs" nāk pie klausītājiem ar jaunu video dziesmai "Trīlas Cacas", kurā piedalā arī Edavārdi.

“Trīlas Cacas” ir singls no Kontraflovs debijas albuma “SSB”, kurs tika publicēts šī gada 14. jūlijā. Albumā kopumā iekļauti deviņi skaņdarbi, tajā kā viesmākslinieki piedalās jau minētais Edavārdi, Ozols, ansis, Pionieris un regeja izpildītājs no Trinidadas – Whadel. “SSB” ir pilnībā neatkarīgi pašu spēkiem rakstīts, producēts, apstrādāts un izdots pilna garuma albums. Albuma fiziskās kopijas pieejamas USB datu nesējā - Kontraflovs ir pirmie mūziķi Latvijā, kuri izdevuši mūziku šajā mūsdienīgajā formātā.

"Trīlas Cacas" ir viena kadra video, tas nav montēts. Videoklips ir stāsts par galvenā aktiera Kārļa Tola atveidotā tēla Koļas likstām naktsklubā, kad viņš cenšas atrast savu vakara otro pusīti. Anatolijs “Koļa” Dinamīts, neveiksmīgi pavedinot pirmo meiteni, pazaudē visu savu naudu, pēc tam dabū kāvienu no Edavārdiem. Galā tomēr Koļa atrod savu vakara mīlestību un visi priecīgi turpina tusēties.

Video galvenais režisors ir Gatis Ungurs, producente – Gunta Bāriņa, horeogrāfs - Toms Sandors ar deju studiju "Spotlight Dance". Video izveidē piedalās arī daudzi citi talantīgi un prasmīgi meistari – viņu vārdus var atrast video aprakstā.

Kontraflovs sastāvā ir Jauns Dāvis Strauss, Trīls Artūrs Rikmanis un Liels Ritvars Paraģis.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!