Līksmā Jaungada nakts Tikai tā! Ielūdz Marhils un draugi Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”

Raksta attēls - Līksmā Jaungada nakts Tikai tā! Ielūdz Marhils un draugi  Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” Afiša

10.12.2018 / Parmuziku.lv

31.decembra vakarā ikviens gaidīts uz latviskām un aizraujošām Jaungada nakts svinībām Tikai tā! Ielūdz Marhils un draugi Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”. Svinību sākums – plkst.21.

Vakara gaitā klausītāji varēs baudīt gan Ulda Marhileviča (draugu saukts Marhils), gan citu komponistu skaistāko latviešu mūziku, par ko parūpēsies mūziķu grupa, dziedātāja Antra Stafecka un vakara vadītājs – atraktīvais Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis, kurš ne tikai vadīs svinības, bet arī pats dziedās. Programmā – dažādas aktivitātes, mielasts, dejas un labs koncerts, iespēja vērot Jaungada salūtu Daugavmalā uz lielā ekrāna u.c. aktivitātes, kas šo vakaru padarīs neaizmirstamu. Pēc pusnakts varēs ļauties deju ritmiem, kad skanēs labāko ārzemju grupu skaņdarbi un kaverversijas.

Komponista Ulda Marhileviča raksturīgais mūzikas melodiskums, tai piemītošais melanholisms, mūzikas izteiksmes veids valdzina ikvienu klausītāju. šajā Vecgada vakara koncertprogrammā to varēs saklausīt dziedātājas Antras Stafeckas dziedājumā, kura iejutīsies komponista dažādos gados radītajās dziesmās, kuras savulaik dziedājušas dažādas skatuves leģendas: Mirdza Zīvere, Igo un citi. Koncerta programmā skanēs gan zināmas, gan retāk dzirdētas Ulda Marhileviča melodijas, neizpaliks komponista zelta dziesmas „Vēl”, „Naktsvārdi”, „Mājupceļš” , protams, dziesma „Lūgums”, kas 1984. gadā kļuva par Latvijas Radio „Mikrofona” aptaujas uzvarētāju un daudzas, daudzas citas dziesmas.

„Man mūzikas radīšana saistās ar degsmi. Tāpēc aicinu Jaungada nakti pavadīt kopā! Būs pirmatskaņojumi, līdzi dziedāšana un varbūt arī kāds tango! Šajā vakarā ar prieku to visu atskaņošu uz lieliskā „Steinway” flīģeļa, kas speciāli par godu šim pasākumam atradīsies uz „Ziemeļblāzmas” skatuves. Jo – galvenais iemesls ir flīģelis. Pasakiet, kuram pianistam nav tāda doma – uzspēlēt uz „Steinway”? Mēs daudz izmantojam digitālās klavieres, tādēļ šis koncerts, kurā spēlēšu tieši flīģeli, būs īpašs,” piebilst Uldis Marhilevičs.

Tā kā šī būs pirmā Jaungada sagaidīšanas balle pēc Kultūras pils „Ziemeļblāzma” renovācijas, nosvinēsim to svinīgā un elegantā atmosfērā visi kopā! Biļetes cenā pie galdiņa iekļautas uzkodas un dzirkstošie vīni. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!