Les Attitudes Spectrales izlaiž singlu Hidden Mothers

Raksta attēls - Les Attitudes Spectrales izlaiž singlu Hidden Mothers Publicitātes foto

04.11.2022

Grupa Les Attitudes Spectrales laiž klajā singlu Hidden Mothers no gaidāmā ceturtā studijas albuma.

Visi iepriekšējie grupas albumi Floral Wreck (2014), Where’s My Ghost Milk (2015) un Vampire in the Summer (2019) izlaisti 31. oktobrī, un saglabājot šo tradīciju, ar nodomu izvēlēts tieši šāds datums singla izlaišanai. Gan dziesmu Hidden Mothers, gan dažas citas dziesmas no gaidāmā albuma, kā arī iepriekšējiem albumiem, būs iespējams dzirdēt koncertos Vagonu Hallē (18. novembrī kopā ar grupu Židrūns) un klubā DEPO (26. novembrī kopā ar grupu Krāsa). Jaunais albums gaidāms 2023. gada pirmajā pusē.

Tikmēr aicinām noklausīties pirmo singlu platformā Bandcamp un drīzumā arī citās straumēšanas platformās.

Singls tapis ar AKKA/LAA autora stipendijas atbalstu

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!