Laurai Railai un Normundam Pauniņam iznāk smeldzīgs singls

Raksta attēls - Laurai Railai un Normundam Pauniņam iznāk smeldzīgs singls Ekrānšāviņš no video

15.03.2022

„Miglainas zvaigznes neieraugu vairs, taurentiņu dejas pakrūtē Tev gaist,” Dziesmas tekstu citē Laura Raila.

Dziesmas autori ir Laura Raila un Reinis Briģis, tā sākotnēji tapusi angļu valodā, taču nolemts, ka tai jāskan latviski. Šī ir pirmā dziesma pēc 10 gadu pārtraukuma, kur Laura  nav teksta autore dziesmai kuru sakomponējusi, tekstu sarakstījis Reinis Briģis pēc Lauras lūguma. „Biju manījusi, ka Reinim lieliski sanāk komponēt ne tikai mūziku, bet arī tekstus, manuprāt, sanāca lieliski, tieši tā kā vēlējos – „Miglainas zvaigznes neieraugu vairs, taurentiņu dejas pakrūtē Tev gaist,” Dziesmas tekstu citē Laura Raila.

„Bija sajūta, ka dziesmai piestāvētu duets, uzrunāju Normundu Pauniņu un viņš pieņēma manu piedāvājumu. 2014. gadā mēs jau bijām dziedājuši kopā dažos grupas Otra Puse koncertos, tādēļ biju droša, ka mūsu balsis piestāvēs viena otrai. Priecājos par dziesmas iznākumu, sastrādāties bija viegli un galvenais - komfortabli” stāsta Laura.

„Esmu priecīgs ņemt dalību projektā, jo jau ar pirmo dziesmas atskaņošana reizi man bija skaidrs , ka jāpiedalās! Paldies Laurai par piedāvājumu  - vienmēr esmu atvērts jauniem, interesantiem projektiem,” stāsta Normunds Pauniņš.

Dziesmai „Grēkus aizdejot” tapis arī mūzikas video, kuru filmējis un montējis Kaspars Dvinskis. Interesanti, ka video fragmenti filmēti ar dronu iekštelpās, parasti dronu izmanto lai filmētu ārā skaistus kadrus. Iznāca ļoti efektīvi. „Klips veidots interesantā manierē, dziedot skaties uz sevi no malas, izdziedi savu sāpi par šķiršanos un to, ka tomēr vēlies būt kopā, jo mīli. Tā ir daudziem cilvēkiem, īpaši šajos grūtajos laikos, kad jau divus pilnus gadus ir Covid pandēmija, gan arī kad notiek karš valstī netālu no mums. Cilvēki bieži vien spriedzes mirkļos salaiž visu grīstē, bet tai pat laikā jūtas nav dzisušas. Tas atklājas dziesmas piedziedājumā  - „Tu mana svētība vai sods, es mīlu tevi - atzīstos,” manuprāt trāpīgi un skaisti ievērptas sajūtas vārdos, ” piebilst Laura Raila.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!