LATVIJAS ROKMŪZIKAS ASOCIĀCIJA aicina sabiedrību atbalstīt pašmāju Rock un Metal mūzikas radio stacijas izveidi

Raksta attēls - LATVIJAS ROKMŪZIKAS ASOCIĀCIJA aicina sabiedrību atbalstīt pašmāju Rock un Metal mūzikas radio stacijas izveidi

16.03.2022

Latvijas Rokmūzikas Asociācija (LRMA), svinot 5 gadu jubileju, nāk klajā ar iniciatīvu izveidot interneta radio (LRMA Rock Radio), kurā tiks atskaņota Latvijā radīta rokmūzika un metālmūzika. Lai īstenotu šo ideju Biedrība LRMA ir uzsākusi kampaņu pūļa finansēšanas platformā Projektu Banka, un aicina atbalstīt šo iniciatīvu!

Pašmāju rokmūzika un metālmūzika bija/ir un būs neatņemama Latvijas kultūras sastāvdaļa.

https://projektubanka.lv/projects/lrma-rock-radio

LRMA šo ieceri komentē:

“Rokmūzika gadu desmitiem ir pierādījusi, ka tā ir viena no lielākām un apjomīgām, neakadēmiskās mūzikas jomām, kas uzrunā visplašāko auditoriju. Latvijā radītai rokmūzikai un metālmūzikai ir vitāli nepieciešama platforma, kurā mūsu mākslinieki un nozare varētu popularizēt sevi un savu daiļradi. Mums ir ar ko lepoties!

Radio ēterā 24h diennaktī tiks atskaņota dažādu laiku Latvijā radīta rock, alt, punk un metal mūzika, veidoti īpaši autorraidījumi, dziesmu TOPI, kā arī tās saturs tiks intergrēts interneta vietnē www.lrma.lv , kas ir šobrīd galvenais šiem mūzikas žanriem veltītais medijs Latvijā.

Plānotais radio stacijas darbības sākums ir šī gada 1. jūnijs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!