Latvijas Radio bigbends un Chris Noah koncertā Spīķeru koncertzālē

Raksta attēls - Latvijas Radio bigbends un Chris Noah koncertā Spīķeru koncertzālē Publicitātes foto

23.04.2021

Sestdien, 24.aprīlī plkst. 22.00 ar koncertu “ReTV” un retv.lv Latvijas Radio bigbends kopā ar vokālistu, komponistu un ģitāristu Chris Noah sniegs otro koncertu koncertsērijas “Prožektoru gaismā” ietvaros. Koncerta ieraksts norisinājies Spīķeru koncertzālē un tā moderators ir dīdžejs, radio un televīzijas raidījumu vadītājs Toms Grēviņš.

Šī ir pavisam jauna programma, ko Latvijas Radio bigbends radījis kopā ar Latvijas jaunās paaudzes vienu no spilgtākajiem māksliniekiem – Chris Noah. Bigbends jau ir īstenojis radošas sadarbības ar tādiem populārā žanra mūziķiem kā Ralfs Eilands un grupa “The Sound Poets”, veidojot žanriski daudzpusīgas koncertprogrammas, kas uzrunā gan džeza, gan arī populārās mūzikas auditorijas, īpaši jauniešus. Kopā ar Chris Noah tiks veidota koncertprogramma ar viņa starptautisko atzinību ieguvušajām oriģināldziesmām, ko Latvjas Radio bigbendam aranžējuši saksofonists Kristaps Lubovs un Mākslinieciskais vadītājs Kārlis Vanags. Koncertā izskanēs tādas Chris Noah dziesmas kā “Fall Through”, “The Line”, “Distance”, kā arī interpretācijas tādu populāru mākslinieku kā “Bon Iver”, “The Kooks”, “Mumford and Sons” melodijām.

Koncerta pirmajā daļā Latvijas Radio bigbends arī izspēlēs Kārļa Vanaga oriģinālskaņdarbus no Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” ieguvušās vinila plates “Identitātes/Identities”.

Šī ir jau 3. Latvijas Radio bigbenda koncertsērijas “Prožektoru gaismā” sezona. Pandēmijas ieviesto ierobežojumu dēļ, tā norisinās bez skatītāju klātbūtnes. Koncerta ieraksts noticis Spīķeru koncertzālē. Vēl šogad “Prožektoru gaismā” ietvaros izskanēs koncerti kopā ar vokālistiem Kristīni Prauliņu un Daumantu Kalniņu. Norisināsies arī jau otrais Bigbenda kompozīciju konkurss Baltijas jaunajiem komponistiem, sadarbībā ar JVLMA. Koncertsērijas “Prožektoru gaismā” īstenošanu atbalsta VKKF.

Koncertu varēs skatīties ReTV un retv.lv 24.aprīlī plkst. 22.00, kā arī 25.aprīlī plkst. 12.30.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!