Latvijas mūzikas zvaigznes uzstāsies Zelta Mikrofona laureātu koncertā

Raksta attēls - Latvijas mūzikas zvaigznes uzstāsies Zelta Mikrofona laureātu koncertā Publicitātes foto

25.07.2022

Jau šajā otrdienā, 26. jūlijā, Dzintaru koncertzālē Zelta Mikrofona laureātu koncertā uz vienas skatuves kāps Latvijas populārās mūzikas lielākās zvaigznes. Viņu koncerti ir izpārdoti, viņu dziesmas dungojam kā savējās.

Šī būs unikāla iespēja redzēt aizņemtos mūziķus vienkopus, jo papildkoncertu šādā zvaigžņotā sastāvā nav iespējams noorganizēt. Koncertā ar lielākajiem hitiem un svaigākajiem pirmatskaņojumiem uzstāsies: “Prāta Vētra”, Laima Vaikule, “Instrumenti”, Intars Busulis, “Dzelzs Vilks”, “The Sound Poets”, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Aminata, Agnese Rakovska, OZOLS, Normunds Rutulis, Jānis Stībelis, Olga Rajecka, “Rīgas Modes”, “Inokentijs Mārpls”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, ansis, Evija Vēbere, BŪŪ, “Citi Zēni”, “Knīpas un knauķi”. 

Pasākumu vadīs Mārtiņš Spuris un Markus Riva. Uz skatuves ar īpaši sagatavotiem priekšnesumiem  kāps arī viesi - “Zelta Mikrofons” dažādu laiku posmu vadītāji: Fredis, Kaspars Breidaks, Baiba Sipeniece un Valters Krauze. Zelta Mikrofona laureātu kopā sanākšana ir iespējama, pateicoties lieldraugiem “Elektrum”, SIA “Zaļā Josta” un AS “Lido”. Koncerta TV ieraksts top sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību.

Biļetes nopērkamas vietnē ekase.lv. Ņemot vērā, ka sēdvietu biļetes ir gandrīz izpārdotas, organizatori piedāvā apmeklēt koncertu, iegādājoties stāvvietas. Lai to izdarītu, vietnē ekase.lv jāuzspiež uz sarkanās skatuves līnijas, un atvērsies iespēja iegādāties biļetes bez konkrētas sēdvietas!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!