Latvijas Metāls - Dambis piedāvā jaunu mūzikas izlasi

Raksta attēls - Latvijas Metāls - Dambis piedāvā jaunu mūzikas izlasi Vāka zīmējuma autors: Māris Āboliņš

09.06.2015 / Parmuziku.lv

Latvijas metālmūzikas cienītāji tiek iepriecināti ar pavisam jaunu mūzikas izlasi, kuras prezentācijas koncerts ar vairāku tajā pārstāvēto grupu dalību notiks 12. jūnijā klubā Nabaklab.

Izlasē Latvijas Metāls apkopotas dziesmas, kas ierakstītas pēdējo sešu gadu laikā, tomēr galvenokārt tajā iekļautas 2014. gadā tapušas dziesmas un skaņdarbi. Grupas pārstāv tādus metālmūzikas virzienus kā Heavy, Hard, Thrash, Black, Death, Grind, Crust. Zīmīgi, ka izlasē dziesmas skan tikai latviešu valodā.

Izlasē iekļauts pa dziesmai no grupām Green Novice, Huskvarn, Malduguns, Kapakmens, Lassie the Cat, Deodium, Skyforger, Grondh, Retrace My Life, Sia Radikal, Rūsa, Seborrhea, Darrva, Tesa, Chaosact, Sen Senie Senči, Wagars, Apēdājs, Relicseed, Inokentijs Mārpls, Sanctimony un Mūžamežs.

Kopš iepriekšējās latviešu metālmūzikas izlases nākšanas klajā bija pagājuši gandrīz desmit gadi – pietiekami ilgs laiks, kas ļāvis uz pašmāju metālmūzikas skatuves rasties un no jauna sevi apliecināt daudzām interesantām apvienībām. Tā kā trūka ieraksta, kur vinuviet būtu iespējams gūt iespaidus par norisēm šajā scēnā pēdējo gadu laikā, šķita likumsakarīga Latvijas metālmūzikas izlases apkopošana un izdošana tieši šajā laikā,

izdošanu pamato izlases veidotājs Raimonds Lagimovs jeb Dambis.

 

Izlases prezentācijas koncerts notiks piektdien, 12. jūnijā, klubā Nabaklab (Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12). Koncertā uzstāsies: Jaunās paaudzes metālisti Deodium, kas spēlē metālmūziku latviešu valodā. Pēc koncerta mūziku nodrošinās DJ Grautinsh (Alternative.lv). Pasākums sākums plkst. 21:00, ieejas maksa – 2 eiro.

Jau šobrīd izlasi Latvijas Metāls ir iespējams iegādāties mūzikas ierakstu veikalos Randoms, UPE un LP, kā arī klubā Nabaklab un citos mūzikai draudzīgos klubos un kafejnīcās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!