Klajā nāk otrās sezonas X faktora uzvarētājās KATTIE singls

Raksta attēls - Klajā nāk otrās sezonas X faktora uzvarētājās KATTIE singls Foto: Artūrs Kondrāts

10.12.2019

Ir iznācis Latvijas X faktora otrās sezonas uzvarētājas KATTIE debijas singls “Can’t Hold It In”.

Kā paskaidro dziedātāja no Baltkrievijas, šī dziesma atspoguļo emocijas, kuras viņu pārņēma pēc uzvaras Latvijas X Faktorā pagājušajā gadā: “Kad tu piedzīvo savu pirmo lielo uzvaru, tev gribas ar šīm emocijām dalīties ar visu pasauli. Uzvara saviļņo un paliek atmiņā uz mūžiem, gluži kā pirmā mīlestība. Pēc uzvaras X faktorā bija skaidrs, ka es vēlos dziesmā ietērpt tieši šīs emocijas un cerams ar to iedvesmot arī citus. Dziesma ir par nepadošanos un ticēšanu saviem sapņiem.”

KATTIE kā TV šova X-Faktors otrās sezonas uzvarētāja ieguva iespēju parakstīt līgumu ar pasaulē vienu no lielākajām mūzikas ierakstu kompānijām “Sony Music Entertainment”, kuras paspārnē iznāk jaunais ieraksts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!