Klajā nāk Artura Gruzdiņa pirmais dubultsingls “Aplī” no gaidāmā debijas albuma.

Raksta attēls - Klajā nāk Artura Gruzdiņa pirmais dubultsingls “Aplī” no gaidāmā debijas albuma. Foto: Filips Šmits

29.08.2019

Klajā nācis dziedātāja Artura Gruzdiņa singls “Aplī”, kurš kopā ar videoklipu ir pirmie vēstneši rudenī gaidāmajam Artura debijas albumam. “Aplī” ir dubultsingls un kopā ar titultdziesmu iznāk arī dziesma “Leģendāri”, kuru hokeja klubs Rīgas “Dinamo” ir izvēlējies par savu jaunās sezonas himnu.

Arturs, kā atpazīstamā TV šova X-Faktors pirmās sezonas uzvarētājs, ieguva iespēju parakstīt līgumu ar pasaulē zināmo mūzikas ierakstu kompāniju “Sony Music Entertainment”, kuras paspārnē iznāk jaunais ieraksts. Albumu producējis Latvijā atzītais mūziķis un producents Reinis Sējāns. Abu mūziķu sadarbība veiksmīgi turpinājās pēc TV šova X-Faktors šova beigām, kas savukārt ļāvusi ierakstīt kvalitatīvus skaņdarbus latviešu valodā.

Dziesmas "Aplī" domu Arturs raksturo sekojoši: “Tā ir par dzīvi, kuru nevēlamies kontrolēt, tā vietā izvēloties ļaušanos straumei. Notikumi un situācijas nemainās, tie transformējas un apļveidīgi arvien atgriežas mūsu ikdienā.”

Savukārt dziesma "Ļeģendāri" esot stāsta par Rūjienas puikām, “kuri izveidoja grupu un gāja pret visiem, kuri neticēja, ka izdosies. Dziesma ir veltīta visiem tiem, kuri atļaujas sapņot un tiem, kas, pārvarot savas vājības dara visu, lai viņu sapnis īstenotos gan mūzikā, gan sportā, gan biroja darbā, jebkur, kur tu vari kļūt par neaizstājamu puzles gabaliņu. Mēs ar draugiem šo ceļu ejam ar paceltām dūrēm gaisā un patosā saucam "Mēs būsim Leģendāri".

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!