Kas jāzina, ja plāno koncerttūri Ukrainā

Raksta attēls - Kas jāzina, ja plāno koncerttūri Ukrainā Publicitātes foto

18.04.2018 / Parmuziku.lv

Latvija neatzīst Krievijas Federācijas īstenoto nelikumīgo Krimas aneksiju, tādēļ, ieceļojot šajā teritorijā, jāņem vērā Ukrainas normatīvajos aktos noteiktais. Proti, izmantojot īpaši noteiktus Ukrainas robežkontroles punktus un saņemot Ukrainas varas iestāžu atļauju. 

Pārkāpjot šos noteikumus, vainīgās personas Ukrainā var tikt sauktas pie atbildības tajā skaitā arī pie kriminālatbildības, kā rezultātā var tikt liegta atļauja turpmākai ieceļošanai Ukrainas teritorijā.

Saskaņā ar Latvijas nostāju, Ukrainas suverenitātes un teritoriālās integritātes jautājumos, Krimas Autonomā Republika tiek atzīta par neatņemamu Ukrainas sastāvdaļu, tāpēc ministrija aicina Latvijas iedzīvotājus nepiedalīties starptautiskos sporta un kultūras pasākumos, kurus prettiesiski anektētajā Ukrainas teritorijā Krimā organizē Krievijas Federācija.

Vairāk informācijas atrodams šeit.

Ārlietu ministrija stingri iesaka jebkurai personai, kas dodas uz ārvalstīm, pirms ceļošanas iegādāties dzīvības un veselības apdrošināšanas polisi, kas paredz arī personas repatriāciju slimības vai nāves gadījumā, reģistrēties Konsulārajā reģistrā, kā arī aicina viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas mobilo aplikāciju “Ceļo droši”.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!