Kas ir agregators un kāpēc tāds nepieciešams?

Raksta attēls - Kas ir agregators un kāpēc tāds nepieciešams? Publicitātes foto

13.09.2019

Viena no foruma “Kultūra. Industrija. Tehnoloģija.” lektorēm būs mūzikas digitālās distribūcijas agregatora “The Orchard” Polijas un Baltijas valstu mārketinga un ierakstu kompāniju direktore Magdalēna Jensena, kura savā lekcijā stāstīs par agregatora nozīmi mūsdienu mūzikas industrijā.

Šobrīd lielākā daļa pasaules mūzikas ierakstu tiek izplatīti digitāli - straumēšanas vai lejuplādes platformās. Kompānijas “The Orchard” sauklis ir “Distribution done right”, ko sevī ietver šī misija ikdienas darbā, skaidros Magdalēna Jensena.
“The Orchard” izveidota 1997.gadā ar mērķi nodrošināt neatkarīgo izdevēju un mākslinieku mūzikas izplatīšanu digitālajās platformās. Kopš dibināšanas pirms vairāk kā 20 gadiem “The Orchard” no maza Ņujorkā bāzēta uzņēmuma kļuvis par globālu nozares līderi, kurš šobrīd digitāli izplata ne tikai mūzikas ierakstus. 
 
Forums “Kultūra. Industrija. Tehnoloģija.” notiks 23.septembrī kultūras notikumu vietā “Hanzas perons”, dalība forumā apmeklētājiem ir bezmaksas, bet tā jāreģistrē šeit: https://shop.tixico.lv/organizations/8

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!