Kārlis Kazāks laiž klajā pirmo singlu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - Kārlis Kazāks laiž klajā pirmo singlu no gaidāmā albuma Foto: Egons Reiters

24.03.2015 / Parmuziku.lv

Kārlis Kazāks kopā ar lietuviešu dziedātāju un vijolnieci Mildu Andrijauskaiti ir ierakstījuši dziesmu latviešu un lietuviešu valodās Savāda Upe (Keista Upė). Milda Andrijauskaite viesosies arī gaidāmajā prezentācijas koncertā, kurš notiks 23. aprīlī mūzikas namā Daile.

Par jauno dziesmu Kārlis Kazāks saka: „ Man Savāda Upe ir skaists ceļojums, kurā nejauši mirkļi man ir ļāvuši doties kopā ar burvīgu lietuviešu meiteni. Mildu es ieraudzīju mirklī, kad reiz pacēlu acis, lai ieraudzītu, kam pieder īpašā balss Lietuvas festivāla Tai Aš skaņu jūklī. Es iemīlējos meitenē, viņas balsī, mūzikā un sajūtā, kādu piedzīvoju. Savāda Upe ir mūsu saruna katram no savas dzīves. No savas pasaules. Savas valodas."

"Būt daļai no dziesmas latviešu un lietuviešu valodās ir man sens sapnis. Latviešu valoda ir pasakaina. Topot dziesmai es savu sapni piedzīvoju, un nokļuvu pasaulē ārpus ierastā. Nokļuvu maģiski harmoniskā Kārļa mūzikā. Nepiedzīvotā pasaulē," Milda Andrijauskatė.

Dziesmas ieraksts ir tapis Siguldā un Kandavā, piedaloties Kārlim Kazākam (balss, akustiskā ģitāra), Mildai Andrijauskaitei (balss, vijole), Mārim Bīmanim (ģitāra), Anetei Kozlovskai (klavieres) un Gintam Solam (ieraksts).

Atgādinām, ka albuma Kārlis Kazāks un Viņa prezentācijas koncerts notiks mūzikas namā Daile 23. aprīlī, biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā. Tikai koncerta apmeklētājiem būs iespēja iegūt albuma CD.

Koncertu organizē Vitkovsky Music Agency. Atbalsta žurnāls Ir un mūzikas nams Daile.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!