Kā zvaigzne spožs - jauns singls no grupas Audiokvartāls

Raksta attēls - Kā zvaigzne spožs - jauns singls no grupas Audiokvartāls Publicitātes foto

27.10.2015 / Parmuziku.lv

2014.gada janvārī dbinātā grupa Audiokvartāls klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko singlu Kā zvaigzne spožs.

"Spēcīgi cilvēki  šķiet neievainojami, jo slēpj savas rētas  un ar tām nelepojas. Tomēr reizēm arī viņiem nepieciešama kāda deva vientulības, lai brīžos, kad sapņi draud pārvērsties par nesasniedzamu mirāžu, spētu rast atbildi uz jautājumu, vai vērts tiem tuvoties. Ievainojumi smeldz, bet sāpēs iegūtā pieredze īstu zvaigzni padara vēl spilgtāku," apgalvo dziesmas autors Juris Ludženieks. "Nav divu vienādu zvaigžņu – katrai savs spožums un liktenis. Par to arī ir šī dziesma!"

Grupa Audiokvartāls tika nodibināta, apvienojoties pieciem dalībniekiem – Arnim Ozoliņam, Ivaram  Ozoliņam, Mārim Skrodim, Viljamam  Mirkšam –, kuriem  pievienojies  Juris Ludženieks.  Tā pārstāv elektric-pop/rock žanru – vieglu rokmūziku ar modernām skaņu tehnoloģijām. Audiokvartāls  ir uzstājušies Eurobasket 2015, Positivus 2014 akustiskajā teltī, Rīgas Dinamo spēlēs, kā arī dažādos mūzikas klubos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!