Kā tapa pašmāju rokmūzikas trio Omertà debijas albums Crown Of Seven?

Raksta attēls - Kā tapa pašmāju rokmūzikas trio Omertà debijas albums Crown Of Seven? Foto: Filips Šmits/ Crown Of Seven diska vāciņš

14.07.2015 / Inese Grīnberga

Trīs vīri, četri gadi un septiņas instrumentālas kompozīcijas.

Instrumentālās rokmūzikas trio Omertà nupat laidis klajā ilgi gaidīto debijas albumu Crown Of Seven, kurā iekļautas septiņas kristālu nosaukumos nodēvētas kompozīcijas. Tajās savīti melodiski ģitāras pavedieni ar enerģisku ritma sekciju, progresīvā roka dinamika un enerģija ar post-rokam rakturīgo smeldzi.

Katra no kompozīcijām simbolizē vienu no septiņām cilvēka čakrām un tās kopā veido vienu veselu - cilvēku - šajā gadījumā albumu,

stāsta mūziķi.

            Albums tapis no 2013. līdz 2015. gadam, ierakstīts dzīvās sesijas laikā Hodila Records studijā sadarbībā ar skaņu inženieri Ģirtu Laumani (Lomiku).

Albums miksēts un masterēts Mārupē, KS Records studijā, pie Kārļa Šteinmaņa.

Par albuma vizuālo noformējumu rūpējusies Aija Baumane.

Ir pagājuši 4 gadi kopš mēs sākām spēlēt kopā. Ir pagājuši 2 kopš mūsu pirmās uzstāšanās reizes. Šī ir vēl viena atskaite mūsu tālajā, kopīgajā ceļojumā.

Sākot ar 10. jūliju Crown Of Seven pieejams grupas bandcamp profilā un pēcāk tiks nodots klausītājam arī caur Spotify un ITunes servisiem, kā arī CD formātā.

Omertà plašākai publikai sevi pieteica 2013. gada jūnijā, iesildot grupu Indygo koncertzālē Palladium Riga. Kopš tā laika grupa uzstājusies klubos Rīgā un ārpus tās, lielākajos mūzikas festivālos Latvijā, kā arī jau otro gadu pēc kārtas uzstāsies lielākajā Baltijas metālmūzikas festivālā Devilstone, Lietuvā un vasaru noslēgs Ķekavā, festivālā Klang.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!