Kā Slim Shady ienāca DigiTop100 36.nedēļā

Raksta attēls - Kā Slim Shady ienāca DigiTop100 36.nedēļā Ekrānšāviņš no video

07.09.2018 / Parmuziku.lv

Lai gan vietējo singlu sadaļā bez īpašām pārmaiņām, pārējās topa sadaļās kopš Amerikāņu repa Eminem albuma “Kamikaze” izdošanas notikušas būtiskas izmaiņas.

Eminems pārsteidza ne tikai ar paša diska izdošanas faktu, bet arī ar ieraksta saturu, kas jau pirmajā nedēļā paspējis izraisīt plašu rezonansi sabiedrībā (jo īpaši mūzikas). Tamdēļ nekāds pārsteigums, ka “Kamikaze” ir kopējo albumu pirmajā vietā, savukārt singli “Lucky You” un “The Ringer” attiecīgi kopējo singlu 2. un 3. pozīcijās.

Vienīgie, kuri saglabājuši nemainīgas pozīcijas (turklāt pirmās), ir Dynoro,Gigi D'Agostino ar “In My Mind” (kopējo singlu sadaļa) un  Ansis ar “Zemes stundu (feat. Kristīne Pāže)” (vietējo singlu sadaļa).

Pilnu topa informāciju meklējiet DigiTop100 mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!