Kā mūziķi un sabiedrībā zināmi cilvēki palīdzēja vākt ziedojumus Pita Andersona ārstēšanai?

Raksta attēls - Kā mūziķi un sabiedrībā zināmi cilvēki palīdzēja vākt ziedojumus Pita Andersona ārstēšanai? Foto: Publicitātes foto

10.08.2015 / Antra Bērtule

Ja mūziķim ir vajadzīga palīdzība, mēs neesam vienaldzīgi. Lūk, šādā veidā!

Mediji jau ziņoja, ka slavenajam brīvības cīnītājam, rockabilly žanra kopējam Latvijā, Pitam Andersonam bija steidzami nepieciešami līdzekļi retas vēža formas ārstēšanai.

Foto: www.pitsandersons.lv

Tādēļ sabiedrībā zināmi cilvēki, mūziķi un Andersona domubiedri vienojās sociālajos tīklos, lai savāktu nepieciešamo naudu.

Tas ir izdevies, un nu jācer drīza mūziķa atveseļošanās Vācijas klīnikā. Parmuziku.lv pievienojas veiksmes vēlējumos!

 

Kā tas notika?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!