Jöran Steinhauer publicē jaunu singlu “Pāri trīsdesmit”

Raksta attēls - Jöran Steinhauer publicē  jaunu singlu “Pāri trīsdesmit” Publicitātes foto

21.05.2019 / Parmuziku.lv

Mūziķis un dziedātājs Jöran Steinhauer publicē savu jauno singlu “Pāri trīsdesmit”. Dziesma “Pāri trīsdesmit” ir Jörana atskats uz dzīvi un atmiņas no viņa pirmā brauciena uz Latviju.

Tā, nu jau labi atpazīstamajā dziedātāja sirsnīgajā stilā, ļauj ikvienam ieklausīties sevī - kas ir bijis un kas mūs sagaida priekšā. Katram no mums reiz pienāk mirklis, kad aizdomājamies par vecumu un nereti šīs domas iet roku rokā ar satraukuma sajūtu. Šo dziesmu pilnīgi noteikti sev piemērīt var cilvēki visos vecumos, ne tikai tie, kuriem paliek 30.

 

Dziesmas sākums un iedvesma meklējama ļoti pozitīvā notikumā - grupas “Prāta Vētra” 30 gadu jubilejā. Pateicoties tieši šai grupai un viņu dalībai Eirovīzijā, Jöran pirmo reizi uzzināja par Latviju. Var pat teikt, ka tas bija sākums ceļam, kas atvedis mūziķi uz mūsu zemi. Tādēļ ir pilnīgi likumsakarīgi, ka dziesmas “Pāri trīsdesmit” pirmatskaņojums ir tieši šobrīd, Eirovīzijas sezonā, kā arī sveicot grupu “Prāta Vētra” viņu trīsdesmitajā dzimšanas dienā.

Dziesmas video, kurš arī tiek publicēts kopā ar dziesmu, tika filmēts pansionātā “Lauciene”, kur Jöran iepazinās ar vietējiem iedzīvotājiem un viņu ikdienu. Paņemot tēmu, par kuru nav tik viegli runāt, un ienesot tajā saujiņas humora un prieku, ir iespējams skatīties uz to ar jaunām acīm. Tieši tas ir tas, uz ko tiecās Jöran šajā video - likt smagai tēmai justies ne tik smagai, un atvērt to diskusijām.

 Parasti Jöran cilvēkiem asociējas ar sirsnīgo dziesmu par Latiņu, dalību Eirovīzijā, koncertējot atraktīvajā grupā “ Aarzemnieki”, kā savējais, vai arī tas vācietis, kurš runā latviski. Mazāk zināms fakts, ka pēdējos pāris gadus Jöran veltījis laiku brīvībai izpausties pašam, meklējot savu radošo ceļu muzikālajā pasaulē. Šis meklējumu ceļš bijis veiksmīgs un atvedis līdz viņa pirmajam solo albumam, kas tiks publicēts vēlak šajā gadā. Visas dziesmas tajā skanēs latviešu valodā, atspoguļojot Jorana piedzīvojumus, iespaidus un emocijas par viņa sirdij tuvo zemi - Latviju.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!