Jauns singls no Normunda Rutuļa albuma Vēstule meitenei

Raksta attēls - Jauns singls no Normunda Rutuļa albuma Vēstule meitenei Publicitātes foto

05.10.2015 / Parmuziku.lv

Vēstule meitenei koncerttūres mūziķi publisko sava jaunā albuma trešo singlu, Hansa Anteheda latviešu tautas dziesmas variāciju – Bēdu manu lielu bēdu.

Normunds Rutulis: “Tieši koncerttūres pirmie koncerti mums deva atbildi uz jautājumu – kuram jākļūst par nākamo albuma singlu. Koncertu apmeklētāji šo tautas dziesmas versiju uzņem ar lielu prieku un mēs ceram, ka tā notiks arī ar radioklausītājiem.”

Hans Antehed: “Patiešām liels prieks par to, kā mūs uzņem klausītāji Latvijas pilsētās. Ļoti patīkami, ka mūsu vidū ir arī Kartrīna. Tas mūsu numuriem dod jaunu nokrāsu. Ļoti ceru, ka Normunda un Katrīnas duets, kā latviešu estrādes tradīcija, uzrunās arī radioklausītājus, jo koncertos tam tiek veltīti daudz aplausu un ovāciju.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!