Jauna sadarbība Latvijas mūzikā - Vicky White un Steps izdod dziesmu "Sirds Ledusauksta"

Raksta attēls - Jauna sadarbība Latvijas mūzikā - Vicky White un Steps izdod dziesmu "Sirds Ledusauksta" Publicitātes foto

21.12.2022

Svētku laiku gaidot, divi pašmāju mūziķi - Vicky White un Steps, piesaka jaunu dziesmu "Sirds Ledusauksta"

Valts Bērziņš ar skatuves vārdu "Vicky White" ir hārdroka grupas Bloody Heels līderis un solists. Artūrs Staprēns jeb "Steps" ir latviešu reperis un BANDA BANDA dalībnieks.

Mākslinieki katrs savā mūzikas žanrā aktīvi darbojas jau vairākus gadus, taču tas viņus nav apturējis veidot kopīgus mūzikas projektus.

Jau iepriekš, 2019. gadā Steps apvienojās ar Vicky White un xantikvariāts, lai izdotu singlu "Māt, Es Nāku Mājās" un tās videoklipu, kas beigu beigās izvērtās par ārkārtīgi veiksmīgu kopdarbu. Šoreiz, Vicky White uzrunājis reperi, lai papildinātu dziesmas "Sirds Ledusauksta" skanējumu.

"Ir pagājis krietns laiciņš kopš izlaidām "Māt Es Nāku Mājās" un atskārtām, ka ir pienācis laiks izveidot ko jaunu. Esam ārkārtīgi priecīgi atkal sadarboties kopā un ceram, ka arī klausītājiem patiks mūsu jaunais skaņdarbs." Tā par jauno projektu izsakās mūziķis Vicky White.

Dziesma ierakstīta un apstrādāta "White Wide Production" studijā sadarbībā ar producentu Jāni Narbutu. Savukārt, par ziemīgā videoklipa izveidi parūpējies Gunārs Porietis.

Dziesma “Sirds Ledusauksta" jau pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!