Jaunā instrumentālās mūzikas grupa “Velns Viņu Zin" izdod debijas albumu “Posts”

Raksta attēls - Jaunā instrumentālās mūzikas grupa “Velns Viņu Zin" izdod debijas albumu “Posts” Publicitātes foto

07.03.2018 / Parmuziku.lv

Albumā iekļautas 5 instrumentālas kompozīcijas tumšās noskaņās, apvienojot post-metal, drone un blackgaze skanējumu, kas papildināts ar balsīm no kinofilmām. Skaņdarbu galvenā tēma ir par cilvēka attiecībām ar sevi, saviem līdzcilvēkiem un pasauli sev apkārt.

“Posts” ierakstīts 2017. gada vasarā Dirty Deal Teatro telpās Jāņa Kalvāna vadībā. Albums tiek izdots “Grautiņa ieraksti” paspārnē. Grupa pastāv kopš 2016. gada nogales, tajā spēlē Didzis Upens – ģitāra, Kristaps Kupšāns – bass un Normunds Balodis – bungas. Ierakstā ērģeles spēlē arī multiinstrumentālists un vairāku pazīstamu Latvijas grupu dalībnieks Matīss Kļaviņš.

Albuma “Posts” prezentācijas koncerti notiks 10. martā Jelgavā, Melno Cepurīšu Balerijā, un 24. martā Rīgā, Kaņepes Kultūras centrā, kā arī 7. aprīlī Daugavpilī, Artilērijas Pagrabos. “Posts” pieejams visos populārākajos straumēšanas servisos, kā arī vietnē Bandcamp.

BandcampSpotifyFacebook 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!