Jauna dziesma grupai “Mother of Pearl”

Raksta attēls - Jauna dziesma grupai “Mother of Pearl” Publicitātes foto

14.02.2022

14. februārī latviešu indie pop grupa “Mother of Pearl” nāk klajā ar jaunu dziesmu “Ceļabiedrs”.
Dziesmas pirmie soļi aizsākās 2021. gada vasarā, kad tās mūzikas autors Didzis Melderis kopā ar dzejnieku Emīlu Buiķi izveidoja dziesmas melnrakstu. Vēlāk to atskaņojot grupas biedriem un producentam Jānim Aišpuram aizsākās tās tapšanas ceļš līdz tam, kā tā skan šodien.

“Ceļabiedrs” galvenais vēstījums sevī ietver pateicību uzticībai. Tā stāsta par  sajūtu, kad savu ceļu vairs neej viens, bet Tev blakus ir kāds, kura priekšā spēj atklāties pilnībā un vairs nebaidīties ne no kā, “ atklāj Didzis Melderis.

“Vienmēr ir milzīgs prieks satikt un, vēl jo vairāk, strādāt ar cilvēkiem, kuriem deg acis par saviem sapņiem un darbiem. Tas uzlādē, un šajā sadarbībā ieguvēji esam mēs abi. Milzīgs prieks, ka varu būt klātesošs un stāvēt blakus kaut kam lielam, kas šobrīd dzimst, plaukst un raisās. Gaidiet nākotnē lielus sasniegumus!” - par sadarbību ar “Mother of Pearl” stāsta Jānis Aišpurs.

Dziesma tapusi sadarbībā ar dzejnieku Emīlu Buiķi. Tās producents ir Jānis Aišpurs un ieraksts veikts  “The Sound Poets” studijās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!