Jaunā dziedātājas Kintijas Alpes debijas singls “Pilnīgs Kosmoss”

Raksta attēls - Jaunā dziedātājas Kintijas Alpes debijas singls “Pilnīgs Kosmoss” Ekrānšāviņš no video

23.05.2019 / Parmuziku.lv

Mūziķe un dziedātāja Kintija Alpe laiž klajā sevu debijas singlu “Pilnīgs Kosmoss” ar dzīvo ierakstu no Latvijas Radio 1. Ierakstu studijas sadarbojoties kopā ar čellisti Madaru Fogelmani un pianistu Kristapu Kiršteinu.

Mūziķe  un dziedātāja Kintija Alpe spēlē ģitāru,komponē un raksta savu oriģinālkompzīcijas jau vairāk nekā divus gadus dzied Rīgas Gospelkorī. 2018.gada augustā izdeva savu pirmo singlu “Satelīts". Līdz šim ir koncertējusi visdažādākajās Latvijas  pilsētās un kafejnīcās,un uzstājusies arī korporatīvajos pasākumos. Kā arī, 2018.gada vasarā bija daļa no Prāta Vētras “Skārda Bungu Tūres” kā Prāta Vētras Gospelkoriste. Debijas singls “Pilnīgs Kosmoss” tika ierakstīts šī gada marta sākumā Latvijas Radio 1. studijā, kopā ar čellisti –Madaru Fogelamani un pianistu – Kristapu Kiršteinu.

Mūziķe – Kintija Alpe šī gada 15.maijā laida klajā savu debijas singlu “Pilnīgs Kosmoss”, kura ieraksts tika veikts Latvijas Radio 1.studijā kopā ar pianistu un vokālo mūzikas pedagogu – Kristapu Kiršteinu un čellisti Madaru Fogelmani, kura pagājušajā gadā startēja  Latvijas Televīzijas veidotajā eirovīzijas dziesmu konkursa atlasē “Supernova”. Dziesmas pamatā ir attēlota mūziķes iekšējā pasaule, jeb “Pilnīgs Kosmoss”.

Kintija Alpe saka: “Dziesmā “Pilnīgs Kosmoss” ir saklausāma cilvēka iekšējā pasaule. Kad apkārt valda pilnīgs haoss, mums ir jāiemācās apstāties un saskatīt skaisto,kas mums ir apkārt. Pēdējā laikā  radot jaunu mūziku , vai rakstot dzeju, aizvien tuvāka tēma ir viss, kas saistīts par un ap visumu. Tā kā spēlēju ģitāru, dziesma sākotnēji tika sakomponēta uz tās ,taču, kādā pēcpusdienā spēlējot klavieres tapa pamatmelodija klavieru versijai, parādīju to savam vokālajam pedagogam,kurš izveidoja dziesmas aranžiju,tajā brīdī “Pilnīgs kosmoss”,kaut kur visumā piedzima no jauna.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!