Jānis Uplejs izdod reproka singlu “Personības renesanse”

Raksta attēls - Jānis Uplejs izdod reproka singlu “Personības renesanse” Publicitātes foto

12.09.2023

Latviešu mūziķis Jānis Uplejs izdod singlu “Personības renesanse”, apvienojot hiphopa un indīroka skaņas introspektīvā un emocionālā dziesmā par personības izaugsmes ceļojumu.

“Personības renesanse” ir stāsts par sevis izzināšanu, identitātes apzināšanos un mūru nojaukšanu — gan to, kas ir paša būvēti, gan to, ko radījusi apkārtējā sabiedrība. Dziesmā pieminēts gan ceļa sākums, gan šķēršļi, ar kuriem sastopas ikviens, kas atrod drosmi būt sev pašam.

Jānis Uplejs iepriekš izdevis singlus un minialbumus ar grupu “Riverfall” un projektā “Jannsi”, taču šī dziesma laista klajā ar mūziķa vārdu un uzvārdu, norādot uz vēlmi būt autentiskam. Ikdienā Jānis ir grafikas dizainers un aktīvi darbojas iekļaujošā draudzē. Šī pieredze ir līdzās arī dziesmu rakstīšanas procesā, apskatot tādas tēmas kā radošums, garīgums un pašatklāsme.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!