JĀNIS BUKUMS publicē mūzikas video “Kad Eņģeļi Raud”

Raksta attēls - JĀNIS BUKUMS publicē mūzikas video “Kad Eņģeļi Raud” Ekrānšāviņš no video

10.12.2019

Grupa JĀNIS BUKUMS publicē mūzikas video dziesmai “Kad Eņģeļi Raud” no grupas jaunākā albuma “Neuzvarētais” un ziņo par sastāva maiņu.

“Kad Eņģeļi Raud” ir dziesma no  grupas jaunākā albuma “Neuzvarētais”. Dziesmas video tapis sadarbībā ar Latvijas Rokmūzikas Asociācijas komandu, kura šogad ceļoja līdzi grupai tās izbraukumos, lai iemūžinātu kadrus no dažādiem grupas koncertiem.

Jaunākais videoklips iezīmē arī grupas sadarbības beigas ar ģitāristu un vienu no grupas dibinātājiem Artūru Račinski. Grupa pateicas Artūram Račinskim par iniciatīvu grupas tapšanā un sadarbību visā grupas pastāvēšanas laikā. Artūra vietā grupai pievienojas jauns ģitārists Gunārs Orlovskis (iepriekš spēlējis grupās “Kaķis Maisā”, “Animal Stampede”). Oficiāla iepazīstināšana ar grupas jauno dalībnieku notiks grupas nākamajos pasākumos un mūzikas klipos, tomēr acīgākie grupas atbalstītāji būs jau manījuši Gunāru dažos no grupas jaunākajiem koncertiem.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!