Iznācis video dziesmai "Patrisha bija šeit" (feat. Su$hi Takeøut & rolands če)

Raksta attēls - Iznācis video dziesmai "Patrisha bija šeit" (feat. Su$hi Takeøut & rolands če) Ekrānšāviņš no video

10.12.2019

Patrisha izdevusi video dziesmai "Patrisha bija šeit", kas tapusi kopā ar pašmāju reperiem Su$hi Takeøut un rolandu če. Dziesma iekļauta arī pagājušonedēļ iznākušajā dziedātājas albumā ar tādu pašu nosaukumu.

Dziesmas "Patrisha bija šeit" mūzikas un vārdu autori ir Artūrs Šingirejs, Rolands Čivčs, Kristaps Strūbergs un Kim Wennerström. Dziesmas video režisore ir Sin Popena, bet operators un montāžas režisors Ivars Burtnieks. Video filmēts Rundāles pilī un fon Films studijā.

Ar krāšņo Rundāles pili dziedātājas ģimenei saistīts pavisam īpašs stāsts – tajā pēckara gados skolas gaitas uzsākusi Patrisha vecmāmiņa, bet vecmāmiņas vecāki pilī strādājuši. Patrisha ar ģimeni katru gadu pili apciemo, bet nu tajā tapis arī viņas video.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!