Iznācis mini albums “Patrisha bija šeit”

Raksta attēls - Iznācis mini albums “Patrisha bija šeit” Publicitātes foto

27.11.2019

27.novembrī iznācis dziedātājas Patrisha debijas mini albums “Patrisha bija šeit”. Albumā iekļauti mūziķes šogad jau iznākušie singli, kā arī trīs pavisam jaunas dziesmas.

Albums “Patrisha bija šeit” pieejams digitālajās platformās, bet dzīvajā izpildījumā plašāka publika to varēs noklausīties jau 29.novembrī Palladium Rīga koncertzālē, kur Patrisha uzstāsies kā grupas Astro'n'out koncerta īpašais viesis. 

 

“Patrisha bija šeit” mini albumā iekļautās dziesmas tapušas sadarbībā mūziķiem un producentiem no Latvijas, Zviedrijas, Lielbritānijas un Somijas. Tās ierakstītas studijās Rīgā, Berlīnē un Helsinkos.

 

“Šī albuma iznākšana man ir ļoti liels notikums un jūtos pateicīga visiem, kas ar mani bijuši kopā tā tapšanas laikā. Šogad uzsāktā sadarbība ar Universal Music man devusi nenovērtējamu atspēriena iespēju, kas ļāvusi pārvarēt savas bailes, radīt jaunu mūziku un to parādīt arī citiem,” stāsta Patrisha.

 

 

Patrisha uzsāka savu sadarbību ar Universal Music šī gada sākumā, izdodot singlus “Es varu būt tā”, “Visu un vēl vairāk” un “Lai tev sāp”. Svinot albuma iznākšanu, jauno mākslinieci varēs satikt “Astro’n’out” Palladium Rīga koncertā 29.novembrī, kā arī “StarFM'20 koncertsērija Frekvence” 30. aprīlī Rīgā, Hanzas Peronā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!