Ir sācies Lielās mūzikas balvas 2017 Publikas simpātijas balsojums

Raksta attēls - Ir sācies Lielās mūzikas balvas 2017 Publikas simpātijas balsojums Publicitātes foto

09.02.2018 / Parmuziku.lv

Lielās mūzikas balvas 2017 Publikas simpātijas balsojums portālā DELFI ir sācies. Tas noslēgsies 5. martā pl. 23.59. Publikas simpātijas balvu portāls DELFI pasniegs Lielās mūzikas balvas 2017 svinīgajā ceremonijā 6. martā Latvijas Nacionālajā operā. Ceremoniju tiešraidē pārraidīs Latvijas Radio 3 “Klasika” un Latvijas Televīzijas 1. kanāls.

No vienas IP adreses 24 stundu laikā var nobalsot vienu reizi par jebkuru mākslinieku.

Lielās mūzikas balvas 2017 nominācijas -  Par mūža ieguldījumu; Gada uzvedums; Gada jaunais mākslinieks; Gada koncerts; Gada mūziķis; Par izcilu sniegumu gada garumā; Par izcilu darbu ansamblī; Gada jaundarbs.

Lielā mūzikas balva (LMB) ir augstākais Latvijas valsts apbalvojums mūzikā.  LMB organizē VSIA “Latvijas Koncerti” sadarbībā ar Kultūras ministriju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!