Ingara Viļuma dēls publicē pirmo dziesmu latviešu valodā

Raksta attēls - Ingara Viļuma dēls publicē pirmo dziesmu latviešu valodā

06.06.2022

Šī ir pirmā dziesma, kuru mūziķis izpilda latviešu valodā. Kā jau visām iepriekšējām dziesmām, ko publicējis Edgars Eduards Viļums, ideju realizētājs, producents un mūzikas autors ir viņa tētis Ingars Viļums.

"Vārdu “paradīze” kopš ‘’bērna kājas’’ esmu uztvēris kā vārdu ar svaru. Tas manī raisa gaišas emocijas un uzbur vīziju par vietu, kur nav raižu, noteikumu un citu problēmu, kas eksistē uz Zemes. Kad nonāc tur, tev ir viegli. Šajā dziesmā uz paradīzi es aicinu līdzi otru cilvēku, lai tas pievienojas manam ceļojumam. Vai cilvēks piekrīt un dodas man līdzi, vai tomēr paliek šeit  -  es atļaušu katram klausītājam būt režisoram un iedomāties stāsta nobeigumu," stāsta mūziķis Edgars Eduards Viļums. 

Video mākslinieks ir tuvs draugs Niklāvs Larionovs, kurš ne pirmo reizi uzņemas mūziķa vīziju padarīt par realitāti un to paspilgtināt ar savu redzējumu, prasmēm.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!