Inese Ērmane izdod savu debijas dziesmu

Raksta attēls - Inese Ērmane izdod savu debijas dziesmu Publicitātes foto

17.12.2015 / Parmuziku.lv

Plašākai sabiedrībai Inese Ērmane ir zināma kā aktīvi koncertējošā Rīgas Zelta kora dalībniece. Kā solo māksliniece Inese šajā ziemā izdod savu dziesmu un video "Es nebaidos", un strādā pie pirmā solo albuma, kuru plāno izdot februārī.

Inese Ērmane ir franču šansonu dziedātāja, kuras repertuārā ir gan oriģinālmūzika, gan populārā mūzika. Papildus solo karjerai Inese pašlaik dzied arī Rīgas Zelta kora sastāvā. Regulāri uzstājas dažādos svētkos gan ar franču zelta dziesmu koncertprogrammu, gan ar jazz un latviešu mūziku. 

Dziesmas "Es nebaidos" mūzikas un teksta autore ir pati Inese Ērmane, producents - Gints Stankevičs. Sākotnēji šī dziesma tika radīta franču valodā, bet šobrīd Inese ir nolēmusi vairāk muzicēt dzimtajā valodā, pati raksta dziesmu tekstus ne tikai franciski, bet arī latviski. Sadarbībā ar komponistu Jāni Ķirsi top arī Ineses debijas albums, kas dienasgaismu ieraudzīs februārī.

Par dziesmu un video stāsta Inese: "..Lai gan šī nav Ziemassvētku dziesma, tajā stāstīts par lietām, par kurām katri Ziemassvētki liek mums aizdomāties – par to, cik viegli ir pazaudēt un aizmirst tuvos cilvēkus ikdienas skrējienā, par paviršību attiecībās un to, kā neļaut tai augt!.."  Šajā dziesmā Inese Ērmane aicina apstāties un padomāt par patiesi svarīgo, rūpēties par harmoniju sevī un attiecībām ar mīļajiem - ar sirdi ieraudzīt viņu pasauli! Video montāža - Reinis Janulis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!