Indīroka grupa “The Black Pockets” izdod singlu un videoklipu

Raksta attēls - Indīroka grupa “The Black Pockets” izdod singlu un videoklipu Publicitātes foto

07.04.2019 / Parmuziku.lv

Apvienība “The Black Pockets” klausītājiem nodod singlu “Politely”, kā arī prezentē oficiālo video no gaidāma pirmā debijas albuma.

“Dziesmas veidošana aizsākās ar tās tekstuālo daļu, kad saņēmu kādu interesantu telefona zvanu, pēc kura dziesmas doma bija skaidra,” stāsta grupas dziedātājs Rūdolfs Švēde, “Katrs zina to sajūtu, ka telpā atrodas kāds cilvēks, kurš lielākajai daļai cilvēku krīt uz nerviem. Par to arī dziesma.”

 

Līdztekus singlam tapis arī videoklips. Galvenā klipa varonis, grupas kvēlākais fans, Mārcis Benužs, filmēšanas procesā uz savas ādas izjuta aptuveni piecdesmit no sirds sistas pļaukas, kas diezgan tieši norāda uz klubā valdošo atmosfēru. Lai gan darbs pie video veidošanas tika uztverts nopietni, paši kadri ir gana komiski un asprātīgi, brīžiem pat apzināti pārspīlēti un stereotipizēti, katrā ziņā esam pret jebkāda veida vardarbību.”, skaidro grupas dalībnieki.

Videoklipa uzņemšanas vajadzībām pagraba noliktavas telpās mērķtiecīgi pašu spēkiem tika ierīkots klubs, precīzi uz vienu filmēšanas dienu. Lai mazinātu spekulācijas, jāpiemin, ka klubs nebija publiski pieejams un tajā tika izmantotas butaforijas.

“Politely” ir singls no aprīlī gaidāmā grupas debijas albuma “The Best of”, kurā būs apkopoti pirmās piecgades būtiskākie darba augļi.

Ar pirmo singlu “As Fast As I Can” mūziķi iepazīstināja 2016. gada sākumā, un uzreiz tika salīdzināti ar grupas “Two Door Cinema Club” skanējumu, turpretī turpmāk izdotie singli “60 s’ ” un “Characters” iezīmēja vintage rock šķautnes grupas darbībā. Grupu «The Black Pockets» veido četri puiši – Rūdolfs, Jānis, Artūrs un Arturs. Līdz šim grupa izdevusi četrus singlus, kā arī paspēts sarakstīt tituldziesmu televīzijas raidījumam “Sapnis par Ameriku” un “Sapnis par Eiropu”.

Singlus iespējams noklausīties un bez maksas lejupielādēt www.theblackpockets.com un theblackpockets.bandcamp.com, kā arī lielākajās straumēšanas vietnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!