Igo un Mārtiņš Brauns izveidojuši koncertprogrammu Ūdens

Raksta attēls - Igo un Mārtiņš Brauns izveidojuši koncertprogrammu Ūdens Publicitātes foto

24.08.2015

Jau pirms pieciem gadiem Igo aizsāka četru pirmelemetu ciklu Uguns, Zeme, Ūdens un Gaiss, sadarbojoties ar izciliem komponistiem un izpildītājmāksliniekiem. Sadarbībā ar komponistu Jāni Strazdu realizēta koncertprogramma Uguns, ar komponistu Valtu Pūci ir izveidota programma veltīta Zemes tēmai. Šogad Igo plašākai sabiedrībai piedāvā kopā ar komponistu Mārtiņu Braunu radīto koncertprogrammu Ūdens.

Dziesmu ciklā Ūdens ir akcentēti dzīvības, ūdens un cilvēka attiecības. Tāpat kā ūdenim ir vairāki stāvokļi – gan kustīga, gan miera, gan sasaluma, gan tvaika veidā, arī koncertā skaņās tas būs jūtams. Mārtiņš Brauns ir lieliski izpratis šo tēmu un ļoti dziļi, nopietni strādājis, lai maksimāli attēlotu dažādās ūdens stadijas un evolūciju,

atklāj Igo 

Ar Ūdens cikla autoriem Igo un komponistu Mārtiņu Braunu uz skatuves kāps mūziķi Raimonds Macats, Juris Kristons, Armands Alksnis, Norberts Skraucis un Ainis Zavackis. Ir atsākusies Igo veiksmīgā sadarbība ar dziedātāju Ievu Kerēvicu, top vairāki dueti un viena dziesma ir uzticēta Ievai Kerēvicai kā solo dziesma. Kā trešais vokāls koncertā piedalīsies Žubīne (Sabīne Žuga).

Jau no pavasara paralēli mēģinājumiem mūziķi strādā arī ierakstu studijā un ieskaņo mūzikas albumu ar tādu pašu nosaukumu - Ūdens. Kopā ar pamatsastāva mūziķiem ierakstos piedalījušies arī perkusionisti Kaspars Kurdeko, Artis Orubs un saksafonists Zintis Žvarts.

3. septembrī koncertprogrammu atskaņos Vidzemes koncertzālē Cēsis, 5. septembrī mūziķi viesosies Rēzeknē Latgales vēstniecībā GORS, 12. septembrī koncerts notiks Dzintaru koncertzālē, savukārt 19. septembrī tūre noslēgsies Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!