Iespējams, trakākais Valentīndienas sveiciens

Raksta attēls - Iespējams, trakākais Valentīndienas sveiciens Publicitātes foto

14.02.2018 / Parmuziku.lv

Pašmāju reperis Reiks Valentīndienā publicējis jaunu dziesmu un videoklipu, kuru veltījis lietuviešu dziedātājai BEATRICH. Dziesmā Reiks debitējis angļu valodā ar segvārdu FAMOUS LATVIAN RAPPIST un dziesmas nosaukumu - Thinkin' 'Bout You.

Thinkin' 'Bout You veidota kā humoristisks apsveikums dziedātājai BEATRICH Valentīna dienā, sakarā ar to, ka reperim nav izdevies ar dziedātāju sazināties portālā "instagram".
Dziesmā reperis stāsta par savu ceļu līdz sasniegumiem Latvijā un atklāj savas simpātijas pret lietuviešu dziedātāju Beatrich.
Izdotajā video klipā attēlots repera ekskluzīvais dzīvesveids, brauciens uz tanka, kā arī kadri no Viļņas, Lietuvā, kur reperis bija devies meklēt lietuviešu dziedātāju.
 
Tāpat reperis paziņojis, ka gadījumā, ja dziedātāja neatbildēs Reikam pēc šīs dziesmas publicēšanas, reperis plāno portālā "instagram" izveidot diennakti ilgu "live" video ar aicinājumu Beatrich atsaukties.
Par publicēto dziesmu Reiks komentē sekojošo: "Es tikai gribēju sazināties ar šo meiteni, jo viņa neatbildēja uz manām "instagram" ziņām. Neviens nedrīkstētu būt viens Valentīna dienā. Es ceru, ka beidzot Beatrich mani ieraudzīs, un mēs varēsim doties pienācīgā randiņā. Also I want to give tanks to my fans around the world".
 
Reiks, pazīstams arī kā grupas Olas dalībnieks, ir Latvijā populārs mūziķis, kurš piedāvā izklaidējošas dziesmas un video par sabiedrībā aktuālām tēmām. Viņš un viņa grupa Olas ir veltījuši dziesmas tādiem pazīstamiem cilvēkiem kā Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, Kristaps Porzingis (NBA) un Zemguss Girgensons (NHL).
 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!